Strešný box TRAVELPACK 420 (čierna lesklá)

Náš kód: AM9003b
ID: 9289

Strešný box na batožinu TRAVELPACK 420 zaujme používateľa areodynamickým tvarom a svojou veľkou priestornosťou. Box je vyrobený tvarovaním za tepla z extrémne silnej ABS dosky s hrúbkou 4 mm, ktorá je chránená proti zafarbeniu a starnutiu. Montáž tohto boxu je pre používateľov jednoduchá a pohodlná. Box je na jednej strane výklopný a uzamykateľný.

Čítať viac >

Dostupnosť do 48h
297,60 € s DPH
Ks

Popis produktu

Box Travel Pack je kombináciou elegantného vzhľadu a funkčnosti. Jeho aerodynamický tvar výrazne znižuje spotrebu paliva a moderný dizajn dokonale ladí so siluetou auta.

Vďaka veľkej kapacite a nosnosti vám umožní pohodlne zbaliť celú rodinu na vysnívanú dovolenku, aj keď kufor vášho auta nie je veľký, bez problémov zmestíte kufre, stan a mnoho iných vecí do nášho box. Špeciálne zaisťovacie popruhy sa postarajú o to, že sa náklad počas jazdy nepohne ani na nerovnom teréne.

Tento unikátny box je vyrobený z kvalitného ABS plastu, ktorý zaručuje odolnosť a pevnosť. Navyše je pokrytá vrstvou akrylu, ktorá chráni pred vplyvom poveternostných podmienok: odráža UV žiarenie, chráni pred dažďom a teplotou.

Má centrálny zámok s tromi závorami a pružinovými ovládačmi, ktoré výrazne uľahčujú zatváranie a otváranie.

Parametre produktu

Výška:
42 cm
Šírka:
82 cm
Dĺžka:
193 cm
Farba:
černá lesklá
Uzamykateľný:
ano
Objem:
420 litrů
Váha:
20 kg
Maximálne zaťaženie:
60 kg
Spôsob montáže:
Spony
Obsah balenia:
Box, montážní sada
Vyrobené:
EU
Spýtajte sa
na čokoľvek
contact photo
Poradím s výběrem i technickými zádrhely
+421 910 402 002 (PO-PA: 08:00 - 16:00)